Prace remontowe w roku 2010

Prace remontowe wykonane w parafii p.w. Św. Jana Chrzciciela w Kazimierzu w roku 2010

Kościół
Remont wieży, wykonanie nagłośnienia, kutej kraty w głównym wejściu, wymiana rynien , malowanie dachu na prezbiterium, kruchty bocznej, głównej , chóru, dwóch zakrystii, założenie kurantów, pozłocenie tabernakulum, żyrandola, renowacja stacji drogi krzyżowej, wykonanie oświetlenia wokół kościoła, doprowadzenie wody, naprawa drzwi, wykonanie toalet, posadzenie krzewów wokół kościoła, malowanie ogrodzenia, zakup nowej szafy do zakrystii, szat i naczyń liturgicznych oraz strojów dla asysty.

Plebania
Założenie rynien, drzwi wejściowych, balustrady, kilku okien, malowanie wewnątrz i na zewnątrz.

Budynek gospodarczy
Wymiana dachu, wykonanie nowych drzwi, oświetlenia, tynkowanie.

Cmentarz grzebalny
Naprawienie bramy, założenie kostki, chodników, tynkowanie i malowanie parkanu, odnowienie kaplicy(położenie blachy na dachu, wstawienie nowych okien, tynkowanie i malowanie), zrobienie toalety, wyrównanie terenu wokół parkanu.